Ci Państwo, którzy bywają na FB, wiedzą, że publikuję tam "miesiączki" z moimi futrzakami i jednym kolczastym. Zamieszczam tutaj dotychczasowe :-)
I jeszcze dodatek specjalny na temat jednej inwazji...
Specjalnie dla Tetryka i tych, którzy nie mają (i nie chcą mieć nic wspólnego z...) FB. 🙃❤️
P.S. Acha, zrobiłam jeszcze w międzyczasie kilka "poważnych" rzeczy.
 |
| Chłopczyk z kotkiem |
 |
| Kotek z chłopczykiem w tle.... |
 |
| Chłopczyk z świnką |
 |
| Duża siostra z braciszkiem |
 |
| Stół ogrodowy |
 |
| Kolaż. Obraz inspirowany zdjęciami przyrody. |
 |
| Akwarelowa próba |
No i jeszcze jakieś inne drobiazgi... ;)
2 komentarze:
Dzięki, Daguś!
Świetne te twoje zwierzątkowe miesiączki! :-) A póki nie zobaczyłem podpisu, przysiągłbym, że widzę dziewczynkę z kotkiem ;-)
Przysięgam, że to chłopczyk. Taki ładny :-)
Prześlij komentarz