Ci Państwo, którzy bywają na FB, wiedzą, że publikuję tam "miesiączki" z moimi futrzakami i jednym kolczastym. Zamieszczam tutaj dotychczasowe :-)
I jeszcze dodatek specjalny na temat jednej inwazji...
Ci Państwo, którzy bywają na FB, wiedzą, że publikuję tam "miesiączki" z moimi futrzakami i jednym kolczastym. Zamieszczam tutaj dotychczasowe :-)
Ci Państwo, którzy bywają na FB, wiedzą, że publikuję tam "miesiączki" z moimi futrzakami i jednym kolczastym. Zamieszczam tutaj d...
2 komentarze:
Dzięki, Daguś!
Świetne te twoje zwierzątkowe miesiączki! :-) A póki nie zobaczyłem podpisu, przysiągłbym, że widzę dziewczynkę z kotkiem ;-)
Przysięgam, że to chłopczyk. Taki ładny :-)
Prześlij komentarz